Versace to marka, która uwielbia zaskakiwać przepychem niespotykanym w designie od czasów baroku. Szczególnie ozdobne są ciemne okulary Versace w wersji męskiej. Niemniej, producent postanowił zaprezentować też modele korekcyjne, którym dziś przeglądamy się w wersji damskiej. Jak prezentują się takie okulary Versace? Zaskakująco… nudno. Przynajmniej dla kogoś, kto ma w pamięci grube, złote sygnety, potężne ramki i błyszczące z daleka napisy Versace na samym środku mostka. Korekcyjne modele są zdecydowanie bardziej stonowane, co zapewne podyktowane było względami praktycznymi. W końcu tego typu okulary nosi się na co dzień, a nie tylko w letnich kurortach czy na imprezach pod chmurką. Musimy jednak uspokoić fanki przepychu – całkiem spora doza braku skromności znalazła się również w modelach korekcyjnych.

Na jakie korekcyjne okulary Versace warto zwrócić uwagę? Oto modele, które przykuły nasz wzrok.

Okulary Versace VE1163M/1252

Zacznijmy od modelu z prostokątnymi, pełnymi ramkami. Okulary Versace VE1163M zwracają uwagę złotymi obramowania szkieł i takimż mostkiem. Klasyczne noski również mają uchwyty w barwie złota. Ten błyszczący monochromatyzm przełamany zostaje czarnymi, grubymi zausznikami i to właśnie one są w tym modelu najciekawsze – a dokładniej: ich szeroki, ramowy zawias łączący oprawki z zausznikami. Dodatkowo na zewnętrznej powierzchni zauszników znajdziesz grubą, okrągłą ikonę ze znakiem Versace.

Okulary Versace ‌VE3232/GB1

Większość modeli w korekcyjnej ofercie okularów Versace otrzymało ramki typu cat eye. Jeżeli pomyślisz o zestawieniu Versace z cat eye oraz dodasz do tego ramki niepełne, to otrzymasz właśnie model VE3232. Za efekt kocich oczu odpowiada tu przede wszystkim gruba górna część ramek, w której znalazł się bardzo interesujący dodatek – potrójne otwory ze złotymi obwódkami. Takie same otwory wykonano na czarnych zausznikach (również o słusznej grubości). Obok nich znajdziesz też ikonę Versace. Dół oprawek to cienkie, złote, zaokrąglone ramki. Oprawki tego modelu zostały wykonane z tworzyw sztucznych.

Okulary Versace VE3262B/GB1

Model VE3262B to kolejne okulary Versace typu cat eye, ale tym razem bardziej wpisujące się w to, z czym kojarzymy ekskluzywną włoską markę. W tym wypadku użytkowniczka wkłada na nos pełne ramki o wyraźnych zgrubieniach w górnych rogach, tworzących efekt kocich oczu. Gruby jest również mostek, który nie zawiera dodatkowych zdobień. W tym wypadku cały ciężar dekoracji został zlokalizowany po bokach. Rogi kocich oczu zostały ozdobione kwiecistym ornamentem, który od razu rzuca się w oczy. Tuż za nimi znajdują się delikatne, złote zauszniki.

Okulary Versace VE1246B/1052

Jeśli nie zależy Ci na tym, by wszyscy już z daleka widzieli, że nosisz okulary Versace, możesz pokusić się na jeden z modeli, które nie prezentują typowego stylu tej marki. Taką propozycją jest VE1246B. Okulary te wyróżniają się monochromatyczną kompozycją w odcieniach miedzi. Ramki są delikatne i mocno zaokrąglone, z subtelnym efektem kocich oczu. Niewielką grubość ma również mostek. Kontrast w tej kompozycji tworzą znacznie grubsze zauszniki, w których zastosowano szczególnie interesujący zabieg – cienkie, niemal druciane zauszniki oprawiono w ich grubszą, płaską wersję. Całość wygląda tak, jakby delikatne ramki były zatopione w grubszych niczym w bursztynie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here