Nowa nadzieja

Włosy to podstawowy element wizerunku człowieka. Nic więc dziwnego, że każdy chce mieć jak najlepszą i najbardziej elegancką fryzurę, by imponować otoczeniu i czuć się dobrze samemu ze sobą. Wiele osób dotyka jednak problem łysienia. Wynikające z różnych czynników schorzenie sprawia, że tracimy włosy, a wraz z nimi pewność siebie, co często staje się przyczyną depresji i załamań. Medycyna pozwala jednak na przywrócenie części włosów. W jaki sposób? Tego dowiecie się w poniższym artykule.

Przeszczep włosów warszawa

Metodą na przywrócenie włosów częściowo lub prawie całkowicie jest przeszczep włosów warszawa. Ta rewolucyjna metoda operacyjnego przywracania włosów prowadzona jest w kilku warszawskich klinikach medycyny estetycznej. Tego typu zabiegi są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę naukową wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt.

Ceny zabiegów nie są niskie. Wartość zabiegu to przedział rzędu od 2 tysięcy złotych przy uzupełnianiu łysiejących zakoli do 10 tysięcy złotych w przypadku kompleksowego przywracania włosów na całej głowie. Jednakże zabieg, jakim jest transplantacja włosów warszawa i tak jest zabiegiem korzystnym cenowo, gdyż wartość, jaką trzeba zapłacić za podobny zabieg w innych stolicach wschodniej Europy jak Tallin, Ryga czy Kijów jest wielokrotnie większa.

Klinika włosa warszawa

Jest wiele metod przeprowadzania tego typu zabiegów. Przykładowo klinika włosa warszawa prowadzi zabiegi przeszczepu włosów metodą SAFER zaś klinika przeszczepu włosów metodą ARTAS. W tym artykule skupimy się na metodzie SAFER, gdyż uważana ona jest za skuteczniejszą i szybszą od ARTAS. Transplantacja włosów warszawa za pomocą metody SAFER to przeszczep polegający na przenoszeniu pojedynczych mieszków włosowych z miejsc na ciele gdzie naturalnie jeszcze występują do miejsc łysiejących. Przenoszenie odbywa się z pomocą urządzenia noszącego właśnie nazwę SAFER, od którego bierze się nazwa ogólna metody.

Za pomocą robota SAFER, lekarz pobiera mieszki włosowe następnie wszczepiając je w miejsca na ciele gdzie tych włosów już nie ma w wyniku łysienia czy chorób. Mieszki są tam niejako wstrzykiwane co powoduje, że przyjmują się a organizm toleruje je co skutkuje przywróceniem włosów w danym punkcie. Metoda stosowana przez klinikę włosa warszawa uważana jest za bezpieczną i skuteczną. Jako dowód przytacza się fakt krótkiego okresu rekonwalescencji po zabiegu. Odnowioną fryzurą można się bowiem cieszyć już w okresie 2-3 tygodni po wykonaniu zabiegu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here