Dlaczego warto kupić podwiązkę?

0
444

Zmysłowe podwiązki są doskonałym dodatkiem do bielizny. Ten element garderoby jest wręcz wymagany przy niektórych okazjach. Bez czerwonej podwiązki nie idzie się na studniówkę, a niebieski kolor jest zarezerwowany dla pani młodej. Fikuśne podwiązki mogą podkręcić atmosferę w sypialni, to częsty prezent walentynkowy. Jak dobierać podwiązki do okazji oraz do bielizny?

Symbolika kolorów podwiązek

Podwiązka to nie tylko zmysłowy dodatek do bielizny, ale przedmiot ten ma również swoją symbolikę. Panny młode zakładają białe lub niebieskie podwiązki. Istnieje nawet wciąż popularny zwyczaj, polegający na zdejmowaniu podwiązki na przyjęciu weselnym przez pana młodego. W innych krajach, np. we Francji, to drużba zdejmuje ten materiałowy gadżet z nogi panny młodej. Inny zwyczaj polega na licytowaniu podwiązki przez gości weselnych. Podwiązka zazwyczaj ma kolor niebieski, jest to związane ze starym przesądem, który mówi o tym, iż młoda panna powinna posiadać coś błękitnego na sobie w dniu ślubu. Czerwona podwiązka bez wątpienia kojarzy się ze studniówką, karminowa ozdoba na nodze ma pomóc pozytywnie zdać egzamin dojrzałości.

Jak wybierać podwiązki na imprezy okolicznościowe?

Ten dodatek do bielizny może być bardzo delikatny i subtelny. Istnieją produkty z dodatkiem koronek, z tiulowymi zdobieniami oraz z pięknymi wstążeczkami. Różne modele podwiązek dostępne są na witrynie https://piubiu.pl/pol_m_Bielizna-i-dodatki_Podwiazki-198.html. Niektóre podwiązki można połączyć z pończochami oraz z bielizną. To idealny ubiór na romantyczny wieczór. Podwiązka jest też często częścią stroju erotycznego. Podwiązki na studniówkę mogą posiadać zabawny napis, być udekorowane koralikami, cekinami lub kryształkami. Warto zwrócić uwagę czy produkt dobrze przylega do nogi, czy nie uciska oraz jest wygodny. Często wybierane są podwiązki z delikatnego materiału, które nie zawierają zbyt wielu zdobień. To dobre rozwiązanie, jeśli sukienka jest obcisła. Zdobione podwiązki dobrze sprawdzą się pod balowymi sukniami. Warto wybierać modele, które wykonane są z wytrzymałych materiałów. Noszenie podwiązki powinno być komfortowe. Wystarczy założyć produkt na udo i o nim zapomnieć. Niektóre produkty wyposażone są w wygodny pasek silikonowy. Taki gadżet gwarantuje, że podwiązka całą noc będzie na swoim miejscu. Do erotycznej bielizny można dobierać podwiązki szersze, o bogatych zdobieniach, z kilkoma paskami. Gadżet do sypialni powinien być zmysłowy, estetyczny i dobrze dopasowany do nogi. Warto też, aby pasował do reszty stroju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here