Alternatywa dla mikroringów

Mocowanie włosa naturalnego lub doczepek wykonanych z włosa syntetycznego przy pomocy tulejek lub mikroskopijnych ringów to nie jedyne rozwiązania dostępne obecnie na rynku. Z przyjemnością informujemy, że nasze przedsiębiorstwo jest także w stanie wizualnie zwiększyć objętość i grubość Państwa fryzury stosując w tym celu niewielkich rozmiarów pętelek, które za granicą znane są także pod nazwą Easy Loop.

Sposób ich aplikacji jest bardzo podobny do rozwiązań opisywanych w poprzednich sekcjach naszego portalu, jednakże jego główną zaletą, a także cechą wyróżniającą jest fakt, iż wykonanie zabiegu jest o wiele mniej czasochłonne. Pracownik jest w stanie połączyć doczepki z włosami w przeciągu zaledwie kilku minut, co jednocześnie nie wpływa negatywnie na ogólną wytrzymałość i żywotność produktu finalnego. Jeżeli tylko będziemy o niego dbać w sposób prawidłowy, a także stosować będziemy zalecane przez profesjonalistów kosmetyki oraz środki konserwacyjne, mamy gwarancję, że pętelki Easy Loop utrzymają na naszej głowie dodatkowe pasemka włosów przez okres nawet czterech miesięcy.

Po jego upływie warto je rozwiązać i zastąpić nowymi, aby dostosować ilość oraz długość pasemek do nowej długości i gęstości fryzury – jak bowiem wiadomo, ta może ulegać zarówno zwiększeniu (jeżeli stosowane są dodatkowo specjalne preparaty na porost włosów) jak i ograniczeniu (szczególnie w przypadku poważnych chorób oraz uwarunkowań genetycznych powodujących łysienie).

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here