Wyjątkowe, wegańskie lakiery do paznokci Kia Charlotta

Wygląd paznokci jest istotny dla każdej kobiety. Obecnie nie trzeba mieć dużych funduszy, żeby można było mieć ładnie, zadbane dłonie. Lakiery do paznokci stanowią ważny element każdego ozdabiania paznokci. Nietrudno się temu dziwić – taki kosmetyk nie tylko nadaje odpowiedni kolor paznokciom, może też pozytywnie wpłynąć na ich kondycję. Wystarczy użyć odpowiedniego, stworzonego z naturalnych składników wyrobu, żeby można było na to liczyć. Marką szczególnie teraz polecaną wszystkim tym paniom, które chcą poprawnie dbać o swoje dłonie, jest Kia Charlotta. Firma dba o to, żeby każdy wyprodukowany przez nią produkt był w pełni bezpieczny dla skóry i płytki paznokcia. Są to wyroby całkowicie wegańskie, które nie robią krzywdy ani człowiekowi, ani planecie. W czasie ich produkcji nie są one testowane na zwierzętach.

Czym jeszcze różnią się one od zwykłych lakierów?

Zwykłe lakiery do paznokci mają bardzo chemiczny, szkodliwy skład. Ich dłuższe użytkowanie nie tylko znacznie obciąża płytkę paznokcia, ale także negatywnie wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Chemia zawarta w tych lakierach może poważnie obciążać wątrobę czy nerki. W przypadku innowacyjnych lakierów do paznokci marki Kia Charlotta nie ma takiej możliwości – ich bezpieczeństwo potwierdzone jest odpowiednimi badaniami. W składzie nie ma szkodliwych plastików, formaldehydu, parabenów, silikonów, ftalanów, ksylenu i wielu innych niezwykle toksycznych składników. Nadają się one zarówno do użytku prywatnego, jak w salonach kosmetycznych. Ich trwałość jest duża – utrzymują się na paznokciach długo, nawet do siedmiu dni. Bezproblemowo się także je stosuje. Nie rozpryskują się, wystarczy ich niewielka ilość, żeby kolor wypełnił dobrze cały paznokieć.

Wiele kolorów do wyboru

Firma zainwestowała w różnorodność kolorystyczną. Jest to szansa dla wielu kobiet – dzięki tej różnorodności mogą one na nowo polubić stosowanie lakierów do paznokci. W sprzedaży są między innymi wyroby bezbarwne czy pastelowe – kolory odpowiednie do codziennego stosowania. Nie brakuje także bardziej odważnych propozycji kolorystycznych. Kia Charlotta to lakiery dla każdego, kto nie chce mieć problemów z ozdabianiem paznokci. Asortyment dobrych sklepów z tymi kosmetykami zawiera nie tylko lakiery, ale także preparaty do zmywania ich z paznokci. Są one równie bezpieczne, wegańskie, w pełni organiczne, nie uszkadzają płytki paznokci oraz nie wytwarzają nieprzyjemnego zapachu, tak charakterystycznego dla niejednego zmywacza do paznokci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here