tusz do rzęs

Jeśli chodzi o naturalny wygląd i delikatny makijaż tusz do rzęs to podstawa. To właśnie on sprawi, że Twoje spojrzenie będzie bardziej wyraziste, zalotne i pełne. Jest to genialny sposób na to, aby w szybki sposób podkreślić oczy. Kiedy się śpieszysz, nie musisz wykonywać szybkiego makijażu na odwal, wystarczy sięgnąć w pierwszej kolejności po tusz do rzęs! Kosmetyk ten zostanie z całą pewnością Twoim najlepszym przyjacielem.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/tusz-do-rzes/

Sztuczki, które pomogą z tuszem do rzęs

  1. Stary tusz do rzęs – nie myśl, że do niczego się już nie nadaje. Wystarczy, że dolejesz do niego dosłownie kilka kropli roztworu soli lub kropli do oczu. Zeschnięty tusz do rzęs uratujemy również po włożeniu tuszu do pojemnika z ciepłą wodą.
  1. Podkręcenie rzęs – sposób ten jest polecany przez wiele znanych profesjonalistek. Aby idealnie podkręcić rzęsy wystarczy odpowiednio zagiąć końcówkę szczoteczki. Ten prosty trik nie jest znany, ale po jego użyciu będziesz stosować go bez końca.
  2. Grudki od tuszu włóż tusz do rzęs na kilka minut do pojemnika z ciepłą wodą. To sprawi, że zawartość stanie się bardziej płynna, a Ty nie będziesz musiała męczyć się z grudkami. Sposób ten pomaga również na zeschnięty tusz. 
  1. Spektakularnie długie rzęsy – nałóż cienką warstwę tusz, następnie za pomocą patyczka do uszu nałóż delikatnie na rzęsy sypki puder. Po chwili nałóż kolejną warstwę tuszu do rzęs. W ten sposób przedłużysz je i pogrubisz.
  1. Malowanie dolnych rzęs pod oczy połóż zwykłe waciki kosmetyczne. Dopiero wtedy zacznij malowanie dolnych rzęs. W taki sposób nic Ci się nie odciśnie pod oczami.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here