Prada to włoska marka dobrze znana nie tylko wśród miłośników mody. Na początku w asortymencie oznaczonym logo Prada znajdowały się jedynie torebki, ale z czasem postanowiono zaprezentować charakterystyczny styl również w branży obuwniczej i – szerzej – odzieżowej. W końcu powstały też okulary Prada, które szybko podbiły serca użytkowniczek szukających wyrazistych rozwiązań.

W ofercie okularów Prada znajdziesz zarówno modele przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne. W wielu przypadkach ciemne okulary mają swój odpowiednik w serii korygującej.

Okulary przeciwsłoneczne Prada należą do tych, które najchętniej nosilibyśmy przez cały rok, nawet gdy pora temu nie sprzyja (osoby ceniące ekstrawaganckie rozwiązania mogą sobie zresztą na to pozwolić). Poniżej opisujemy kilka szczególnie interesujących modeli.

Okulary Prada ‌PR 50TS/1AB0A7

PR 50TS/1AB0A7 to model, w którym wykorzystano trend na okrągłe ramki. Projekt ten prezentuje perfekcyjne okręgi z grubą, wyrazistą ramą. Do tego otrzymujemy klasyczne noski i lekko zwężaną na końcu część zausznikową. Całość jest wykonana bez ostrych krawędzi – również łączenie jest lekko zaokrąglone.

Te okulary Prada będą doskonałym wyborem dla każdej osoby uwielbiającej wielkomiejski styl oraz podążanie za świeżymi trendami. Prada to gwarancja, że okulary nie przestaną być modne jeszcze przez wiele kolejnych sezonów!

Okulary Prada PR 16RS/1AB0A7

Tym razem coś dla tych, którzy nie przejmują się jakimikolwiek trendami, a jednocześnie uwielbiają wyróżniać się z tłumu. Niewiele jest dodatków bardziej wyrazistych niż okulary Prada PR 16RS. Tym razem Twoje lico przyozdobią szcześciokątne ramki, a więc coś szczególnie rzadko spotykanego wśród “zwykłych śmiertelników”. Podobnie, jak w większości okularów marki Prada, tak i tutaj dostajesz do dyspozycji solidne, grube oprawki – wyraźnie zarysowana jest zarówno część okalająca szkła, łączenie, jak i zauszniki.

Okulary Prada PR 18OS/0AG3M1

Przed chwilą napisaliśmy, że niewiele jest okularów bardziej wyrazistych niż sześciokątne modele Prada. Cóż, Prada PR 18OS należy właśnie do tego niewielkiego grona. Wystarczy na nie spojrzeć, by zrozumieć, że nie sposób zginąć z takimi okularami w tłumie. To okulary Prada panoramiczne – w ścisłym rozumieniu tego pojęcia. Model PR 180S przypomina gogle snowboardowe. Przeszklenia są ogromne i obejmują całą przestrzeń, nawet nosek. Całość okalają grube ramki. Soczewki dostępne są w wersji szarej lub czerwonej (dark bordeaux).

Okulary Prada PR 62SS

Na koniec coś stosunkowo stonowanego, jak na Pradę, czyli model PR 62SS. To okulary z delikatnymi, pełnymi ramkami, swobodnie odstającymi od szkieł w rogach, tworząc delikatny efekt cat eye. Na uwagę zasługuje tu charakterystyczne podwójne łączenie oraz klasyczny nosek. Okulary Prada PR 62SS łączą srebrne ramki ze srebrnymi soczewkami lustrzanymi. To znakomity wybór dla osób szukających stylu bez ekstrawaganckich wyskoków oraz dla tych, którzy chcą kupić po prostu solidnie wykonane okulary uznanego producenta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here