Lato to znakomity pretekst do podkręcenia swoich stylizacji za pomocą jednego ważnego dodatku – mowa oczywiście o okularach przeciwsłonecznych. Jeżeli szukasz szczególnie interesujących modeli i nie wyobrażasz sobie, by chodzić w zwykłych tanich oprawkach, powinieneś zwrócić swój wzrok w kierunku Versace. Okulary tej kultowej marki nie pozwolą Ci zginąć w tłumie! Wystarczy włożyć je na nos, by błyszczeć na każdej imprezie i w każdym letnim kurorcie.

Na które okulary przeciwsłoneczne Versace warto zwrócić szczególną uwagę? Oferta jest bardzo szeroka i niełatwo podjąć decyzję. Poniżej przedstawiamy parę modeli, które nam szczególnie przypadły do gustu.

Okulary przeciwsłoneczne Versace VE2140/100287

Na początek coś dla miłośników modeli sportowych. Od kilku sezonów wiele osób chętnie sięga po okulary przeciwsłoneczne przypominające gogle snowboardowe. Mowa oczywiście o modelach panoramicznych, które charakteryzują się wyjątkowo dużymi soczewkami, obejmującymi niemal całe pole widzenia. Okulary przeciwsłoneczne Versace nie są jednak kupowane po to, by zachwycały funkcjonalnością, ale po to, by zwalały z nóg niepowtarzalnym stylem. Tak też jest w przypadku modelu VE2140/100287. Ogromne soczewki są tylko jednym z wielu charakterystycznych elementów. Na szczególną uwagę zasługuje natomiast górna część ramki, w której znajduje się wstawka z deseniem w egipskim stylu oraz złotym obramowaniem. Złote wstawki znajdziesz także na zausznikach (w tym oczywiście błyszczący napis Versace), nosku oraz bokach ramek.

Okulary przeciwsłoneczne Versace ‌VE2150Q/100271

Zawsze uważałeś, że klasyczne aviatory Ray-Bana są zbyt skromne? W takim razie czas postawić na okulary przeciwsłoneczne Versace o tym typie oprawek. W ofercie tego włoskiego producenta znajdziesz bogatą ofertę tzw. pilotek, a model VE2150Q/100271 to zdecydowanie wersja “na bogato”. Jeśli chcesz założyć na nos okulary, których nie powstydziłyby sie największe gwiazdy amerykańskiego hip-hopu, to właśnie ta oferta Versace została stworzona dla Ciebie.

Cienkie złote ramki kontrastujące z szaro-zielonymi szkłami to tylko początek. Można powiedzieć, że złotych ramek nikt tu nie zauważy, gdyż pozostaną w cieniu potężnego mostka i zauszników. Pomiędzy soczewkami umieszczono bowiem ogromny, czarno-złoty sygnet. Równie “barokowe” zdobienia znajdziesz na zausznikach.

Okulary przeciwsłoneczne Versace VE2189/142587

Versace ma też w ofercie modele o nieco niższym poziomie ekstrawagancji. Pozostając przy pilotkach, warto zwrócić uwagę na model VE2189, czyli aviatory zdecydowanie bardziej stonowane w stosunku do poprzedniej propozycji. Pamiętajmy jednak, że wciąż są to okulary przeciwsłoneczne Versace, a to oznacza, że ich ekskluzywność jest również wyraźnie zaznaczono. Dla tych, którzy chcą podkreślić grubość swojego portfela, ale bez przesadnego przepychu, dodano na zausznikach niewielkie ikony Versace w kolorze złotym. Mostek w tych pilotkach ma dużą grubość, a na jego środku umieszczono złoty napis Versace.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here