Dobrze dobrane, modne oprawki okularowe są znakomitym dodatkiem do kreacji. Kiedy więc przychodzi czas na zakup nowych okularów, warto wybrać model, który świetnie zaprezentuje się na co dzień. Okulary już dawno przestały być tylko narzędziem korygującym wzrok. Coraz częściej to właśnie ich stylistyka jest stawiana na pierwszym miejscu.

Jakie modne oprawki warto dziś wybrać? Poniżej przedstawiamy parę interesujących propozycji od producentów, których nie trzeba nikomu przedstawiać.

Ray-Ban ‌RX7074/5364 – modne oprawki na co dzień

Niektórzy mogą sobie pozwolić na zakup kilku par okularów, które następnie dobierają zależnie od nastroju i pozostałych elementów kreacji. Większość z nas jednak po prostu kupuje pojedyncze okulary, które nosi codziennie – do pracy, do szkoły, na studia oraz w domu. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy, z pewnością docenisz model Ray-Ban ‌RX7074/5364. To modne oprawki – pełne i grube. Wprawdzie wiele osób chętnie sięga teraz po tzw. druciaki, ale wyraziste ramki nadal są w cenie i jeszcze przez wiele lat będą. To samo można powiedzieć o kształcie oprawek. W tym wypadku soczewki mają formę zbliżoną do kwadratu, ale z wyraźnymi zaokrągleniami. Mamy tu więc połączenie poprzedniego trendu z nową modą.

Modne oprawki Ray-Ban w proponowanej przez nas wersji są koloru czarnego, więc łatwo dopasujesz je do każdej stylizacji. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej wyrazistego, możesz postawić na Ray-Bany RX7074 z niebieskimi zausznikami. Dostępna jest też opcja, w której zauszniki są intensywnie pomarańczowe, a same oprawki przezroczyste.

Prada PR 64TV/1BK1O1 – druciane oprawki

Wspominaliśmy już o trendzie na modne oprawki – tak cienkie, że wyglądają, jakby były wykonane z drutu. Zwróciliśmy też uwagę na tendencję do kupowanie okrągłych okularów. Czas więc zaprezentować model typowy dla tych trendów, czyli Prada PR 64TV/1BK1O1.

Co ciekawego zaprezentowała Prada w tym przypadku? Otrzymujesz tu przede wszystkim solidnie wykonane, niemal perfekcyjnie okrągłe oprawki z delikatnym mostkiem – równie cienkim, jak cała pozostała część. Delikatne są również zauszniki. Z całości wyróżniają się jedynie zakończenia zauszników, które mają kolor ciemno-brązowy, w przeciwieństwie do złotej całości. Okulary utrzymywane są na nosie za pomocą klasycznego noska.

Ta propozycja Prady wygląda bardzo elegancko, delikatnie i stylowo. Będzie doskonale pasować do twarzy trójkątnych oraz kwadratowych.

Podobne modele znajdziesz również w ofercie innych znanych producentów. Jeśli więc nie odpowiadają Ci detale lub cena albo po prostu nie możesz znaleźć tego modelu, sprawdź propozycje Ray-Bana, Hugo Bossa czy Versace.

Modne okulary pilotki od Versace – VE1252/1261

Na koniec jeszcze spójrzmy na modne okulary Versace. Wśród wielu interesujących modeli, naszą uwagę zwróciły oprawki oznaczone symbolem VE1252/1261. Versace postawiło tutaj na oprawki o niewielkiej grubości (podobnie jak w poprzednim przypadku). Model ten jednak wyróżnia się stylistyką zbliżoną do aviatorów Ray-Bana. Pilotki od Versace nie są jednak aż tak rozłożyste. To dobry wybór dla osób, które lubią ten styl, ale uważają, że konkurencyjna propozycja Ray-Bana jest zbyt obszerna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here