To prawda, że Ray Ban kojarzony jest głównie ze swoją ofertą okularów przeciwsłonecznych, ale myliłby się ten, kto stwierdziłby, że tak znany producent nie ma nic ciekawego do zaoferowania w branży korekcyjnej. Oprawki do okularów Ray Ban mogą zachwycać również na tym polu. Aby się o tym przekonać, wystarczy przyjrzeć się kilku interesującym modelom. Zobaczcie, jakie oprawki Ray Ban przypadły nam do gustu najbardziej!

Korekcyjne oprawki do okularów Ray Ban Aviator

Trudno byłoby przejrzeć ofertę Ray Bana i nie zwrócić uwagi na korekcyjne Aviatory. Ta forma to jedne z dwóch najlepiej rozpoznawalnych oprawek do okularów Ray Ban w wersji przeciwsłonecznej. Okazuje się jednak, że Aviatory równie świetnie prezentują się w wersji korekcyjnej.

Podobnie jak w modelu z ciemnymi szkłami, otrzymujemy cieniutkie ramki ułożone w charakterystyczną formę “muszych oczu” lub – jak kto woli – w kształcie binokli w hełmach pilotów myśliwców. Stałą częścią aviatorów jest również podwójny mostek, wykonany z cienkiego “drutu”, podobnie jak pozostała część oprawki. Delikatne są również zauszniki, zgrubione na końcach dla większego komfortu noszenia. Z subtelną ramką kontrastują oczywiście ogromne soczewki.

Ray Ban New Wayfarer – oprawki korekcyjne

Jaki jest drugi kultowy model Ray Bana? Wszyscy znawcy mody bez problemu odpowiedzą: Wayfarer. Również w tym przypadku producent postanowił wykorzystać popularność modelu przeciwsłonecznego, by stworzyć oprawki do okularów Ray Ban w opcji korekcyjnej. Wayfarery dostępne są w wersji nowej i klasycznej. Odświeżone Wayfarery lepiej przystają do aktualnych standardów mody męskiej. Ramki zostały mocno wygładzone i zaokrąglone. Starsze Wayfarery mają mocno podciągnięte górne zewnętrzne rogi, co tworzy efekt kocich oczu, znany głównie z damskich oprawek do okularów.

Oprawki do okularów Ray Ban Wayfarer sprzedawane są w kilku opcjach kolorystycznych. Oprócz klasycznej wersji czarnej, możesz postawić również na opcję zielono-grafitową, czarno-czerwoną czy czarno-pomarańczową w różnych konfiguracjach.

Ray Ban Round Metal – okrągłe oprawki

Ray Ban nie pozostał obojętny na najnowsze trendy modowe. W kolekcji okularów tej marki znajdziesz również Round Metal – serię delikatnych oprawek o mocno zaokrąglonej formie. Soczewki są w tym przypadku niemal całkowicie koliste, a zauszniki proste i bez zbędnych dodatków. Całość została wykonana z cienkiego metalu. To elegancki, minimalistyczny wybór dla wszystkich osób szukających oprawek do okularów Ray Ban zgodnych aktualną modą. Okrągłe oprawki wyglądają szczególnie atrakcyjnie na twarzach pociągłych, trójkątnych, kwadratowych i prostokątnych.

Ray Ban Round Metal ma kilka opcji kolorystycznych. Obok czarnych oprawek, przygotowano również wersję złotą, złoto-czarną, złoto-brązową, szarą oraz srebrną.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here