Kiedy nadchodzi moment na wymianę peruki?

0
688

W sytuacji, gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wysokiej jakości produktu naturalnego wykonanego na zamówienie przez prawdziwych specjalistów sztuki perukarskiej, nie bierzemy nawet pod uwagę faktu konieczności jego wymiany. Jest to zrozumiałe, bowiem wyroby z najwyższej półki przy odpowiedniej pielęgnacji oraz przy stosowaniu właściwych środków konserwacyjnych i stylizacyjnych służyć nam mogą nawet przez kilka kolejnych lat. Niemniej jednak, po upływie tego okresu warto rozważyć wymianę produktu na nowy lub jego regenerację, bowiem w przeciwnym wypadku ryzykujemy, że nasza fryzura nie będzie prezentowała się naturalnie, natomiast osoby z naszego otoczenia momentalnie odkryją, że naszą głowę zdobi nie burza włosów naturalnych a peruka.

Kiedy warto podjąć decyzję o wymianie posiadanego produktu na nowy? Przemawia za nią kilka czynników, z którą najistotniejsza jest utrata walorów estetycznych peruki naturalnej na skutek splątywania się, mierzwienia lub kołtunienia poszczególnych jej pasemek. Oczywiście problemu tego można przez długi czas unikać poświęcając regularnie kilka do kilkunastu minut na sesje pielęgnacyjne, podczas których szczotką lub grzebieniem o szerokim rozstawie ząbków rozczesywać będziemy naszą perukę, jednak czasem okazać się może, że wystarczyło kilka dni zaniedbań lub też stosowanie dużej ilości kosmetyków, aby włosy splątały się w jedną, niezbyt estetyczną całość, z którą nie jesteśmy w stanie sobie samodzielnie poradzić. Produkt taki oddać możemy do regeneracji lub też zdecydować się na zakup całkowicie nowej jego alternatywy, która w pełniejszym stopniu dostosowana będzie do naszych obecnych upodobań stylistycznych oraz lepiej wyrazi naszą osobowość.

Wymiana będzie także doskonałym rozwiązaniem w momencie, gdy podczas codziennej toaletki zauważymy, że nasza peruka utraciła swój pierwotny blask i stała się o wiele bardziej matowa niż w momencie, kiedy ją nabywaliśmy. Co więcej, jeżeli skupimy się wyłącznie na oczyszczaniu produktu z zanieczyszczeń oraz pozostałości stosowanych kosmetyków, nie stosując dodatkowo specyfików nawilżających, okazać się może, że peruka stanie się suchsza, o wiele mniej przyjemna w dotyku, a także jej poszczególne włókna lub włosy będą wykazywać tendencje do zwiększonej łamliwości.

Jeżeli zaobserwujemy takie problemy, oznaczać to będzie, że strzałem w dziesiątkę będzie zmiana naszych przyzwyczajeń pielęgnacyjnych. Z pomocą przyjść nam mogą specjaliści zatrudnieni w naszym salonie, którzy to podejmą starania przywrócenia wyrobowi jego początkowego, zachwycającego wyglądu. Jeżeli jednak okaże się to niemożliwe, zaznajomią oni Państwa z szerokim asortymentem produktów, które poddać można dodatkowej personalizacji, dostosowując do własnych potrzeb i preferencji ich długość, grubość, stopień skrętu, styl upięcia, czy też rodzaj bazy jaka ma zostać zastosowana w peruce. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub też do bezpośredniej wizyty w naszym salonie jeżeli uznają Państwo, że nadszedł czas na wprowadzenie zmian w swoim życiu oraz pożegnanie się raz na zawsze ze zużytą, sfatygowaną peruką, która służyła Państwu przez ostatnie miesiące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here