Torebka do pracy powinna pasować do biurowego dress code
fot. Pixabay.com

Torebka do pracy jest nam niezbędna. To do niej mieszczą się wszystkie rzeczy, jakie potrzebujemy mieć przy sobie na co dzień. Jak więc wybrać taką, która będzie dla nas idealna? Przede wszystkim powinna ona pasować do naszego stylu, ale również nie wykraczać poza ramy dress code’u, jeśli taki występuje w naszej firmie.

Przeczytaj też: https://www.dailyvibes.pl/torebka-do-pracy-jak-wybrac-idealny-model-dla-siebie/

Rozmiar i kolor torebki do pracy

Jeśli codziennie do biura nosisz ze sobą dużo rzeczy, w tym także laptopa, powinnaś poszukać odpowiedniej wielkości torebki. Wówczas dobrze jest sięgnąć po shopperki lub torebki XXL. Natomiast gdy przy sobie nosisz jedynie portfel, telefon i klucze, nie potrzebna Ci tak wielka torba. Listonoszka będzie w tym wypadku zdecydowanie lepszym wyborem. Jest komfortowa, wygodna w noszeniu i może być tak stylowa, że będzie pasować do biurowych wymogów.

Neutralne kolory jak beż, brąz czy czerń powinny również być tymi, wśród których możesz rozpocząć poszukiwania torebki do pracy. Nie naruszą one z pewnością biurowego dress code’u, a Tobie dadzą poczucie, że są dobrze dobrane do każdej Twojej stylizacji. Taka torebka powinna również mieć jak najmniej zdobień lub też powinny być one bardzo delikatne i nie rzucać się specjalnie w oczy. Jej zaletą ma być uniwersalność. Tak, abyśmy ubierając się rano do pracy nie musiały myśleć o tym, czy nasz ubiór, aby na pewno pasuje do nowo zakupionej torebki.

Jak dobrać idealną torebkę do pracy?

Idealna torebka do pracy to z pewnością czarna, klasyczna, z usztywnionymi bokami. Powinna mieć ona również dużo przegródek i kieszonek, które ułatwią nam segregowanie przedmiotów, które przy sobie nosimy. Praktyczność i elegancja są na pewno ważne w momencie, gdy rozważamy zakup torebki, którą będziemy zabierać ze sobą do pracy. Jednak nie są to jedyne cechy, na jakie należy zwrócić uwagę. W tym wszystkim chodzi również o nasze dobre samopoczucie, o to, aby torebka pomagała nam również odzwierciedlać nasz charakter czy dodawać pewności siebie. Powinna być również jak najlepszym dodatkiem do naszych codziennych stylizacji. Nie dopuść więc do tego, aby kupić torebkę, która w ogóle nie będzie pasować do Twojej osobowości, a jej noszenie na co dzień będzie Ci sprawiało więcej nieprzyjemności niż komfortu. A jak już wybierzesz tę idealną, sprawdź, czy jest dobrej jakości. Porządną torebkę dobrze jest mieć na lata, a jeśli taką znajdziemy, będzie nam służyć naprawdę długo.

Zobacz też: https://www.kobitki.pl/co-zrobic-aby-zawsze-wygladac-pieknie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here