Elleebana

Jak zwiększyć skuteczność stylizacji brwi i rzęs? Wśród wielu podmiotów stawiających sobie to pytanie znalazła się także australijska firma Elleebana. Za tym, że uzyskana przez nią odpowiedź na nie może być satysfakcjonująca, przemawia co najmniej kilka argumentów. Na pierwszy plan wysuwa się to, że jej produkty można dziś znaleźć w blisko sześćdziesięciu krajach świata. Nie bez znaczenia pozostaje jednak i to, że Elleebana jest dziś kojarzona nie tylko ze skutecznością zabiegów przedłużania i liftingu rzęs, ale i z troską o ich bezpieczeństwo.

Brwi i rzęsy pod ochroną

Osoby, które przetestowały już kolejne produkty firmy Elleebana, nie ukrywają, że mają powody do zadowolenia. Tym, co zwraca na nie uwagę w pierwszej kolejności, jest wysoka jakość możliwa do uzyskania dzięki stosowaniu sprawdzonych składników i materiałów. Plusem jest jednak także bezpieczeństwo. Praca z rzęsami i brwiami to także ciągły kontakt ze skórą klienta. Ta może być delikatna i wrażliwa. Co więcej, sama osoba marząca o imponujących rzęsach może nie wiedzieć, że jej skóra wymaga szczególnej delikatności. Pracownicy firmy Elleebana doskonale zdają sobie z tego sprawę, w sprzedaży nie znajdziemy więc produktów, które nie byłyby przebadane dermatologicznie.

Co warte podkreślenia, choć na stronie https://projectlashes.pl/tag-produktu/elleebana/ można znaleźć rozwiązania dedykowane przede wszystkim profesjonalistom, nie oznacza to wcale, że nie mogą z nich korzystać amatorzy. Australijska firma dba o to, aby polecane przez nią produkty charakteryzowała intuicyjna obsługa. Osoby wykonujące swoje pierwsze stylizacje nie powinny więc czuć się zagubione, sięgając zarówno po sztuczne rzęsy, jak i po kleje ułatwiające ich aplikację.

Elleebana – hity sprzedażowe

O przynajmniej kilku produktach firmy Elleebana można dziś powiedzieć, że mają już status kultowych. Tak jest choćby w przypadku klejów do liftingu rzęs. W trosce o wygodę ich stosowania kolejne z nich są wyposażone w ułatwiający aplikację pędzelek. Same kleje są przezroczyste i mogą być stosowane nie tylko podczas przyklejania silikonowych form do powiek, ale i w trakcie mocowania samych rzęs na silikonowych podkładkach.

Szukając rozwiązań, które skracając czas liftingu rzęs i wpłyną jednocześnie na dokładność zabiegu, warto sięgnąć także po aktywatory i neutralizatory wykorzystywane podczas podwijania rzęs naturalnych oraz po zestawy do laminacji brwi i rzęs. Te ostatnie – dzięki saszetkom jednorazowego zastosowania – mogą okazać się cennym wsparciem także dla stylistów wykonujących swoje pierwsze zabiegi z tego zakresu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here