wizytówki na stół

Pary młode, organizując wesele, muszą przede wszystkim pomyśleć nad usadzeniem gości na sali. Wybrane dla nich miejsca trzeba odpowiednio oznaczyć, tak aby każdy dokładnie wiedział, gdzie ma siedzieć. W tym celu można zdecydować się na wizytówki na stół bądź na plan rozkładu stołów. Dlaczego to właśnie wizytówki na stół okazują się lepszym rozwiązaniem, i to w niemal każdej sytuacji?

Niepozorna, lecz wiele mówiąca wizytówka

Wizytówki na stół mają niewielki rozmiar, przez co z powodzeniem można umieścić je na przykład obok kieliszków bądź naprzeciwko talerzy gości. Pomimo niedużych rozmiarów, sama wizytówka na stół mówi nam bardzo wiele, bowiem jasno wskazuje na to, kto i w jakim miejscu na usiąść. Co istotne, wizytówki na stół mogą stanowić swego rodzaju dekorację weselną, zwłaszcza jeśli są one spójne z ogólną koncepcją, na przykład kolorem przewodnim. Pary młode bardzo często decydują się wykonać wizytówki ślubne w takim samym tonie, jak zaproszenia weselne. Niemniej jednak nie jest to konieczne – jeśli chcemy wybrać zupełnie inny model winietek, jak najbardziej możemy to zrobić. Pamiętajmy, że wizytówki możemy zamówić nawet na ostatnią chwilę, jednak w takim przypadku zwykle musimy wypisać je samodzielnie. Dla wielu par młodych nie stanowi to większego problemu, zwłaszcza przy małej liczbie gości.

Plan rozkładu stołów – dlaczego się nie sprawdza?

W ciągu ostatnich kilku sezonów winietki na stół miały zostać wyparte przez plany rozkładu stołów. Tymczasem okazuje się, że wizytówki na stół wciąż cieszą się ogromną popularnością, bowiem są wygodne i niezwykle praktyczne. Tymczasem plan rozkładu stołów zwykle jest jeden i znajduje się na wejściu do sali weselnej. W pewnym momencie tłoczy się przy nim mnóstwo osób, chcąc znaleźć dla siebie miejsce. Niestety, plan stołów weselnych często jest dla nich nieczytelny, zatem goście i tak nie do końca wiedzą, gdzie powinni usiąść. W efekcie na imprezie może zacząć panować chaos, czego oczywiście każda para młoda chciałaby uniknąć. Alternatywnym rozwiązaniem jest postawienie na stole winietek, a dodatkowo na wejściu planu rozkładu stołów. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo, że każdy bez większego problemu znajdzie stół, przy którym powinien usiąść. Okazuje się, że wiele par młodych pozostaje przy wizytówkach na stół, rezygnując z przedstawiania planów. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza przy większej liczbie gości, którzy w konkretnym momencie zaczynają szukać wyznaczonego im przez parę młodą miejsca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here