Lakier hybrydowy

Czemu lakier hybrydowy to znakomity sposób na piękne i estetyczne paznokcie? Jak zrobić manicure hybrydowy?

Czym się różni lakier hybrydowy od tradycyjnego?

Każda kobieta kocha pięknie wyglądać, a cennym atrybutem w tym zakresie są dłonie i paznokcie. Na szczęście nie musisz wydawać dużych kwot na regularne wizyty u kosmetyczki czy też dostosowywać się do grafiku w salonie – zamiast tego manicure możesz robić samodzielnie w domu. Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Ogromną popularnością cieszy się manicure hybrydowy, do jego wykonania potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, takiego jak frezarka czy lampa do paznokci, a także lakierów hybrydowych. Lakier hybrydowy jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, może utrzymywać się na paznokciach przez nawet 3-4 tygodnie. Oznacza to, że do zmiany lakieru zmuszą Cię odrosty, a nie odpryski. Warto też dodać, że lakiery hybrydowe nie są przesadnie drogie, a do tego pozwalają Ci na tworzenie wyjątkowych kompozycji, które zachwycą wszystkich wkoło Ciebie.

W sklepach stacjonarnych i online czeka na Ciebie szeroki wybór lakierów hybrydowych. Dzięki tak dużej różnorodności na pewno znajdziesz lakier hybrydowy na miarę Twoich potrzeb. Przy wyborze lakieru trzeba zwrócić uwagę np. na jego skład, w którym nie powinny być wymienione substancje takie jak DBP, toluen czy formaldehyd. Nie bez znaczenia pozostaje ponadto konsystencja, zbyt rzadki lakier będzie spływał z paznokcia, za gęsty trudno będzie natomiast równomiernie nałożyć.

Jak zrobić manicure hybrydowy?

Wykonanie manicure hybrydowego nie jest tak trudne, jak mogłabyś myśleć. Manicure hybrydowy trzeba zacząć od skompletowania odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Początkowo mogą pojawić się drobne problemy z obsługą np. frezarki, z pewnością jednak bardzo szybko sobie z nimi poradzisz. Sama procedura manicure hybrydowego już wkrótce nie będzie miała przed Tobą tajemnic, jeśli chcesz, zapytaj o radę bardziej doświadczonych koleżanek lub poszukaj samouczków w sieci.

Manicure hybrydowy należy rozpocząć od przygotowania paznokci za pomocą pilnika, usuń lub odsuń na bok narastające skórki oraz opiłuj płytkę paznokcia. Do oczyszczenia możesz użyć primera, nie zapomnij również odtłuścić płytki paznokcia. Gdy odpowiednio przygotujesz powierzchnię, możesz rozpocząć swoją magiczną stylizację. Wybierz jedną z baz hybrydowych i nałóż cienką warstwę na płytkę, następnie całość utwardź za pomocą lampy.

Na tym etapie przechodzimy do właściwego tworzenia stylizacji za pomocą lakieru hybrydowego. Po jego nałożeniu ponownie należy skorzystać z lampy, następnie musisz jeszcze nałożyć top hybrydowy i ponownie użyć lampy. Prawda, że proste? Nie czekaj dłużej i już dziś spróbuj swoich sił z manicure hybrydowym w swoim domu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here