Czym są biustonosze bez fiszbin?

0
595

Fiszbiny są to półokrągłe druty wszyte w dolną część miseczki stanika. Ich zadaniem jest modelowanie i podtrzymywanie piersi, w wyniku czego wyglądają one na pełniejsze Nie jest to jednak najwygodniejsze rozwiązanie. Biustonosz, które są ich pozbawione mają gwarantować przede wszystkim wygodę. Nie uciska on piersi i zapewnia pełną swobodę ruchów. Nie posiada żadnych elementów, które mogły by uciskać lub sprawiać jakikolwiek dyskomfort. W takich modelach zazwyczaj miseczki wykonane są z miękkiej mikrofibry jednocześnie będąc usztywnione wypełnieniem i modelowane różnymi nowoczesnymi metodami.

Jaki rodzaj biustonosza bez fiszbin wybrać?

Do wyboru jest kilka rodzajów biustonoszów bez fiszbin, np. https://bieliznazfantazja.pl/pol_m_Biustonosze_Bez-fiszbin-234.html. Występują one w różnych rodzajach, mogą być zarówno miękkie jak i usztywniane, gładkie lub koronkowe. Pierwszym z nich jest biustonosz sportowy. Jest to typ, w którym dodatkowe usztywnienia nie są dobrym rozwiązaniem, ze względu na przeznaczenie. Przy intensywnym wysiłku fizycznym, elementy, które mogą w jakiś sposób uwierać nie są rzeczą pożądaną. Biustonosze tego typu sprawią się więc w takiej sytuacji idealnie i zapewnią komfort i wygodę przy wykonywaniu różnorodnych ćwiczeń, ale i na co dzień dla kobiet ceniących sobie wygodę. Nie trzeba się martwić, że biust nie będzie wystarczająco usztywniony, ponieważ cechują się one szerokimi ramiączkami, mocnym zabudowaniem oraz odpowiednim ułożeniem szwów. Kolejnym rodzajem są braletki. Są to bardzo miękkie, często koronkowe biustonosze. Nie mają żadnych usztywnień i są bardzo delikatne. Zaletą jest jej bardzo prosta, naturalna konstrukcja oraz wygoda. Po biustonosze bez fiszbin najczęściej sięgają młode mamy, stąd powstały także modele odpowiadające na ich potrzeby. Ze względu na konieczną wygodę podczas karmienia piersią koniecznością jest wybór biustonosza bez zbędnych usztywnień. Takie rozwiązanie sprawdzi się również u nastolatek, ponieważ ze względu na to, że dopiero wkraczają w okres dojrzewania, niepotrzebne jest im sztywne uformowanie i podkreślenie.

Czy warto nosić biustonosze bez fiszbin?

Zdecydowanie takie biustonosze są idealnym rozwiązaniem dla kobiet ceniących sobie wygodę. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie na bieliznę domową, która pozwoli odpocząć i zagwarantuje stu procentową wygodę. Wbrew pozorom nie oznacza całkowitego braku podtrzymania. Na rynku można znaleźć wiele modeli modelowanym termicznie lub usztywnianych. Można wybierać między biustonoszami koronkowymi, bardzo kobiecymi lub minimalistycznymi i gładkimi. Również panie z większym biustem nie mają się o co martwić, ponieważ dla nich można znaleźć odpowiednie modele z szerszymi ramiączkami i solidniejszym usztywnieniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here