Barwniki do makijażu permanentnego – poznaj produkty od Hanami

Prowadzisz salon urody, w którym wykonuje się zabiegi makijażu permanentnego? Poszukujesz profesjonalnego sprzętu, który pozwoli ci zapewnić doskonały efekt? Trafiłeś we właściwe miejsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży udało nam się stworzyć linię barwników do makijażu permanentnego najwyższej jakości. Poznaj właściwości naszych produktów i dowiedz się, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych pigmentów. Zapraszamy!

Szeroka oferta pigmentów do makijażu permanentnego

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz:

  • pigmenty do brwi,
  • pigmenty do ust,
  • pigmenty do powiek, 
  • pigmenty do skóry głowy,
  • pigmenty do microbladingu, 
  • pigmenty do medycznej pigmentacji.

Wszystkie produkty, które oferujemy to najwyższej jakości barwniki do makijażu permanentnego. Ich produkcja odbywa się w najnowocześniejszych laboratoriach na terenie Niemiec, gdzie są testowane i sprawdzane pod kątem wszystkich obowiązujących na terenie Unii Europejskiej norm bezpieczeństwa.

Pigmenty od Hanami – wspaniały efekt

Nasze barwniki do makijażu permanentnego gwarantują wspaniały i niezwykle trwały efekt. W naturalny sposób podkreślają brwi, powieki, czy usta nie powodując karykaturalnego przerysowania. Wyróżnia je również głębię i nasycenie oraz różnorodność barw. Metodą prób i błędów stworzyliśmy kolory, które pasować będą świetnie do wielu rodzajów cery oraz włosów. Pozwoli to linergiście zaproponować klientom szeroki wachlarz rozwiązań. Możemy pochwalić się, że wielu specjalistów poleca nasze produkty, doceniając ich trwałość, stabilność oraz moc pigmentacji

Barwniki do makijażu permanentnego – technologia bezpieczna dla organizmu

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej opatentowanej przez nas technologii NOVOXX® proces gojenia się miejsc poddanych zabiegowi staje się zdecydowanie łagodniejszy. Zapewnienie czystości mikrobiologicznej poprzez zawartość odpowiednich  substancji mineralnych działa przeciwzapalnie i wspomaga gojenie. Pomaga ona również w utrzymywaniu się efektu dzięki wysokiej zawartości składników antyoksydacyjnych.

Żaden z naszych barwników do makijażu permanentnego nie zawiera substancji, które mogłyby powodować reakcje alergiczne lub inne niepożądane skutki – nie zawierają alkoholu etylowego ani tlenków żelaza. Pozwalają wykonać one makijaż w pełni bezpieczny dla organizmu i odporny na działanie czynników zewnętrznych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych pigmentów do makijażu permanentnego i innych akcesoriów, które mogą przydać się podczas jego wykonywania. Odwiedź naszą stronę https://hanamipigments.eu/ i zaopatrz się w profesjonalny sprzęt dla linergisty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here