Jaką bieliznę wyszczuplającą założyć pod sukienkę?

Nie tylko posiadaczki płaskiego brzucha mogą pozwolić sobie na włożenie dopasowanej sukienki. Dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie korygującej, komfortowo w obcisłych strojach mogą poczuć się również panie o nieco bardziej zaokrąglonych kształtach. 

Modelujące body czy majtki wyszczuplające? 

Bardzo popularnym typem bielizny wyszczuplającej są body. Ich niewątpliwą zaletą jest bowiem możliwość równomiernego wyszczuplenia ciała od okolic tuż pod biustem do samego podbrzusza. Dzięki włożeniu body, można więc swobodnie czuć się nawet w sukience ściśle przylegającej do ciała nie tylko na brzuchu, ale też na plecach. Ustępują one jednak majtkom wyszczuplającym po pierwsze ze względu na problematyczne dla niektórych pań zapięcie, a po drugie z uwagi na fakt, że rozmiar body jest ściśle skorelowany z rozmiarem biustonosza. Może się więc zdarzyć tak, że pani wysoka, potrzebująca znaczącego wyszczuplenia w pasie, nie zdoła dopasować dla siebie odpowiedniego body, bo rozmiar biustu będzie stanowić problem. I tu lepszym rozwiązaniem są majtki wyszczuplające. Do takich majtek można dobrać indywidualnie biustonosz, a więc nie trzeba się obawiać, że górna część body będzie wystawać spod sukienki. Niepodważalną zaletą majtek wyszczuplających jest też fakt, iż w ciepłe, letnie dni można wybrać model przykrywający tylko dolną część brzucha, co znacznie ogranicza pocenie, z jakim zwykle mamy do czynienia mając na sobie body, czy halkę wyszczuplającą. 

Bezbolesna korekta pośladków

Obcisła sukienka nie tylko mocno okala okolice pasa, zwykle uwypukla też walory, a także niestety wady pupy. Co za tym idzie, nawet jeśli nie mamy problemu z wystającym brzuchem, może się okazać, że w obcisłej sukience pupa nie wygląda tak, jakby można się było tego spodziewać. Co wtedy? Na pupę za dużą najlepsze będą majtki wyszczuplające z silikonowymi wstawkami. Zwłaszcza latem warto zadbać o to, by tego typu bielizna wyszczuplająca miała w kroku bawełnianą wkładkę, która pozwoli wrażliwej skórze oddychać. Nadal jednak nie rozwiązuje to sytuacji, w której pośladki w sukience wyglądają na spłaszczone. By nawet pod obcisłym materiałem uzyskać efekt ich podniesienia, najlepiej wybrać taki typ majtek wyszczuplających, który poradzi sobie ze spłaszczeniem okolic podbrzusza, ale jednocześnie podniesie nieco pośladki. Najlepsze do tego celu będą majtki figi push-up – odpowiednio wycięte, wykonane z oddychających materiałów i co najważniejsze redukujące objętość ciała tam, gdzie jest to konieczne przy jednoczesnym podniesieniu pośladków. Taka bielizna jest najlepszą opcją dla pań z nieco wystającym brzuszkiem, ale płaskimi pośladkami. Majtki push-up świetnie poprawiają samopoczucie i w żadnym stopniu nie krępują ruchów. 

Efekty specjalne pod sukienkę

Panie, które czasem ubierają majtki wyszczuplające z wysokim stanem, doskonale wiedzą, że podstawowym problemem w ich stosowaniu jest rolująca się część tuż pod biustem. Wygląda mało efektownie, przeszkadza i krępuje ruchy. Dlatego w poszukiwaniach majtek wyszczuplających z wysokim stanem warto zwrócić szczególną uwagę na modele podszyte silikonem w górnej części. To właśnie silikon zapewnia, że majtki nie będą się rolować i nawet w trakcie tańca czy nagłych zmian pozycji pozostaną na swoim miejscu, cały czas ładnie modelując talię i niwelując fałdki.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here