wkładki higieniczne Tena

Problem ze świadomym oddawaniem moczu to problem wyjątkowo uciążliwy i wstydliwy zarazem. Mimowolne popuszczanie moczu bywa na tyle dokuczliwe, że pozbawia całej radości z podejmowanych aktywności i niejednokrotnie zmusza do ich zaniechania. Niechęć do kontaktów społecznych, unikanie spotkań towarzyskich to tylko niektóre ze skutków zmagania się z NTM. Czy chorzy cierpiący na utratę kontroli nad pęcherzem zmuszeni są do społecznej izolacji i samotnej walki z problemem? Oczywiście, że nie! Wystarczy tylko podjąć właściwe działania!

Aby pokonać problem, najpierw musisz go poznać

Aby móc skutecznie walczyć ze skutkami NTM, trzeba przede wszystkim pokonać własne lęki i obawy i skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej. Dla niektórych pacjentów wstyd wynikający z utraty kontroli nad pęcherzem jest na tyle duży, iż nie są oni w stanie przełamać swoich oporów przed rozmową z lekarzem. Tymczasem nietrzymanie moczu okazuje się być tym rodzajem dolegliwości, w przypadku których skuteczna walka z jej objawami musi być poprzedzona prawidłowym rozpoznaniem głównej przyczyny. Niekiedy wystarczy zrezygnować z zażywania niektórych leków, zmienić dietę czy też regularnie wykonywać określone ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty, by zniwelować uciążliwe objawy. Im szybciej zostaną wdrożone właściwe metody postępowania, tym większa szansa na powrót do pełnej sprawności. Nie zawsze jest to jednak wystarczające. Zdarza się, że przyczyna utraty kontroli nad pęcherzem jest bardziej złożona i niemożliwa do usunięcia. Wówczas należy stawić czoła problemom i nauczyć się minimalizować zakres jego skutków. Niezbędne do tego celu okazują się być wkładki higieniczne marki Tena.

Wkładki higieniczne Tena – już nie musisz się wstydzić!

Produkty higieniczne marki Tena powstały jako odpowiedź na potrzeby osób zmagających się z NTM. Charakteryzuje je zwiększony zakres ochrony, dzięki któremu wkładki zabezpieczają przed przeciekaniem. Wyposażone w chłonny system skutecznie absorbują wilgoć, izolując ją od skóry. Wkładki zostały wykonane z oddychających i bezpiecznych dla skóry materiałów, dlatego ich stosowanie nie powoduje podrażnień. Mogą być stosowane każdego dnia. Ich zaletą jest też skuteczne pochłanianie nieprzyjemnych zapachów, co z kolei pozwala zachować przyjemne uczucie świeżości w każdej sytuacji.

Wkładki chłonne przeznaczone są dla osób, u których w wyniku utraty kontroli nad pęcherzem dochodzi do mimowolnego oddawania moczu (tzw. kropelkowe nietrzymanie moczu). Osoby, u których ilość popuszczanego moczu znajduje się na średnim lub zaawansowanym poziomie, zamiast wkładek powinny wybierać produkty o zwiększonym zakresie chłonności takie jak np. pieluchy dla dorosłych oraz chłonne majtki. Każdy z tych produktów jest równie dyskretny, jednak ze względu na swoją specyfikę zapewnia nieco inny poziom zabezpieczenia przed przeciekaniem. Skuteczność produktów higienicznych marki Tena można przetestować, korzystając z bezpłatnych próbek dostępnych pod adresem www.tena.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here